O nas

Marka Stolmeo powstała w 2012 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą Stolmeo Jarosław Łąka”. Aby wspomóc dalszy rozwój firmy w roku 2022 podjęliśmy decyzję o połączeniu z naszym drugim biznesem i tym samym Stolmeo stało się marką handlową we władaniu spółki „AJL Invest sp. z o.o.

Stolmeo posiada wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej oferując produkty oraz usługi najwyższej jakości. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar. Swoją ofertę kierujemy do klientów, którzy poszukują trwałych i funkcjonalnych mebli oraz oryginalnych rozwiązań.

Nasza oferta mebli na wymiar pogrupowana jest w kilku wariantach cenowych zależnych od użytych do ich produkcji materiałów co pozwala na dopasowanie się do Państwa założeń finansowych.

Stolmeo jako solidna i kompleksowo działająca firma oferująca meble na zamówienie przeprowadzi pomiary, razem z Państwem zaprojektuje zabudowę uwzględniając przy tym wszystkie sugestie i oczekiwania. Następnie wykona i zamontuje wymarzone meble w ustalonym terminie, aby cieszyć się nimi razem z Tobą.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję