Referencje

Polecam. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą. W moim przypadku Pan Jarek wykonał szafę i stolik rtv. Jestem zadowolony z ceny, dotrzymania terminu realizacji i jakości mebli. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Krzysiek

Rzetelna i solidna firma. meble fajniusie polecam każdemu 🙂

Sebastian

konkretna firma z doświadczeniem. zadowolenie gwarantowane. gorąco polecam!!!! 🙂

Łysy

Witamy wszystkich zainteresowanych tą firmą, to może na początek tak; świetna firma,szukaliśmy z żoną dość długo firmy stolarskiej przypadkowo trafiliśmy w internecie na cncsystems.pl i tera zmogę śmiało napisać, że mieliśmy szczęście, ponieważ dla nas najważniejsza jest jakość towaru i możliwie przystępna cena, w tym przypadku było to w 100% ,do tego nie zdążyliśmy się przysłowiowo ,,obejrzeć ,,i już stolarz dzwoni, że wszystko jest gotowe, dokładnie po 3 tygodniach. Jednego dnia dostarczyli, zamontowali, podłączyli i jest naprawdę w porządku, spełniła nasze oczekiwania w 120%. Od tej pory polecamy firmę znajomym i jak już się dowiedzieliśmy nie zawiodła również ich, naprawdę polecamy.

Marcinowski P

Wspaniali fachowcy, szybko i profesjonalnie zajęli się wykonaniem pięknych i funkcjonal nych mebli do mojej kuchni, jestem bardzo zadowolona z rezultarów ich pracy

Sylwia

Bardzo dobrze wykonana kuchnia, pełne doradztwo przy projekcie oraz zastosowaniu odpowiednich okuć i wyposażenia. Firma przyjeżdża ze wszystkimi wzornikami, próbkami i projektami do klienta – bezpłatnie, więc można wszystko szybko ustalić w domu.

Zuza

Wyposażali mi cały dom tj garderoby, szafę w wiatrołapie i łazienkę. Została jeszcze kuchnia i na pewno nie będę szukała innego fachowca. Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym :]

maŁa

Bardzo rzetelna firma! Wszystko pod mój wymiar i według własnego widzi mi się 🙂 Bardzo miła i kompetentna obsługa 🙂

Arek

Prześlij nam swoją opinięTa strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję